Online Boşanma Danışmanlığı

Boşanma artık hayatın bir gerçeği ve aynen evlilik gibi toplumsal yaşamımızın bir parçası haline geldi. Online olarak bize başvuran birey ya da çift, eğer boşanmayı hedef olarak belirlemişse boşanma danışmanlığı, "kararsızsa" evlilik terapisi uyguluyoruz. Maalesef birçok evliliğin başlangıcıda, bitişi de ani ve duygusal kararlarla olmaktadır. Bu süreçte aile, arkadaş ya da avukatlarla özel konular paylaşılmakta ve yanlış bilgilendirme nedeniyle sonradan pişman olunan maddi, manevi, psikolojik kayıplar yaşanmaktadır.

Bu kayıpların en başında boşanmış ailede çocuğun maruz kaldığı yanlış davranış biçimleri yer almaktadır. Bu süreçte ve hatta sonrasında gerektikçe boşanma danışmanlığı almak sizi bir çok kayıptan kurtarabilir.

İyi planlanmış bir online boşanma danışmanlığıyla; hem sizin hem de çocuğunuzun ileride karşılaşacağı problemler azalacaktır; Çocuğunuzun olası güvensizlik, psikolojik sorunlar (intihar riski dahil) ve ileride yaşayacağı kötü evlilik riski azalacaktır.

Sizin içinde bulunduğunuz durum ve koşullara göre size önerilerde bulunmak ve sizlerin, ve varsa çocuğunuzun psikolojik, maddi ve manevi zararlar görmesini engellemek için bize başvurabilir ve online destek alabilirsiniz.